Simple ActiveCampaign (1.0.9) - en to de translation catalogue (14 entries)

en: Subscribe
de: Abonnieren

en: Description
de: Beschreibung

en: - None -
de: - Nicht festgelegt/ausgewählt -

en: Weight
de: Gewichtung

en: Email
de: E-Mail

en: Custom
de: Benutzerdefiniert

en: Show
de: Anzeigen

en: Key
de: Schlüssel

en: API key
de: API-Key

en: Select list
de: Auswahlliste

en: Form settings
de: Formulareinstellungen

en: API URL
de: API-URL

en: Weight for @title
de: Gewichtung für @title

en: Submit button label
de: Beschriftung des „Senden“-Buttons
