Simple ActiveCampaign (1.0.9) - en to et translation catalogue (12 entries)

en: Subscribe
et: Liitu meie uudiskirjaga!

en: Description
et: Kirjeldus

en: - None -
et: - Puudub -

en: Weight
et: Kaal

en: Name
et: Nimi

en: Email
et: E-kiri

en: Custom
et: Kohandatud

en: Show
et: Näita

en: Key
et: Võti

en: Select list
et: Valikvastustega nimekiri

en: Form settings
et: Vormi seaded

en: Weight for @title
et: @title kaal
