Simple ActiveCampaign (1.0.9) - en to hr translation catalogue (11 entries)

en: Subscribe
hr: Prijavi se

en: Description
hr: Opis

en: - None -
hr: - Niti jedan -

en: Weight
hr: Težina

en: Name
hr: Naziv

en: Email
hr: E-pošta

en: Custom
hr: Prilagođeno

en: Show
hr: Prikaži

en: Key
hr: Ključ

en: Select list
hr: Lista odabira

en: Weight for @title
hr: Težina za @title
