Simple ActiveCampaign (1.0.9) - en to hu translation catalogue (15 entries)

en: Subscribe
hu: Feliratkozás

en: Description
hu: Leírás

en: - None -
hu: – Nincs –

en: Weight
hu: Súly

en: Name
hu: Név

en: URL
hu: Webcím

en: Email
hu: E-mail

en: Custom
hu: Egyéni

en: Show
hu: Megjelenítés

en: Key
hu: Kulcs

en: API key
hu: API kulcs

en: Select list
hu: Legördülő lista

en: Form settings
hu: Űrlap beállításai

en: Weight for @title
hu: @title súlya

en: Email field label
hu: Email mező címkéje
