Simple ActiveCampaign (1.0.9) - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: Description
kk: Сипаттама

en: - None -
kk: Таңдалмаған

en: Weight
kk: Салмағы

en: Name
kk: Аты

en: Custom
kk: Өзгертпелі
