Simple ActiveCampaign (1.0.9) - en to ku translation catalogue (10 entries)

en: Subscribe
ku: بەشداربوون

en: Description
ku: دەربارە

en: - None -
ku: - هیچ -

en: Weight
ku: سەنگ

en: Name
ku: ناو

en: Email
ku: ئیمێل

en: Custom
ku: درووستکراو

en: Show
ku: پیشانبدە

en: Key
ku: کلیل

en: Weight for @title
ku: سەنگ بۆ @title
