Simple ActiveCampaign (1.0.9) - en to ne translation catalogue (8 entries)

en: Description
ne: विवरण

en: - None -
ne: - कुनै पनि होइन -

en: Weight
ne: वजन

en: Name
ne: नाम

en: URL
ne: यूआरएल

en: Email
ne: ईमेल

en: Custom
ne: अनुकूल

en: Show
ne: देखाउनुहोस्
