Simple ActiveCampaign (1.0.9) - en to pl translation catalogue (12 entries)

en: Subscribe
pl: Subskrybuj

en: Description
pl: Opis

en: - None -
pl: - Brak -

en: Weight
pl: Waga

en: Name
pl: Nazwa

en: Custom
pl: Własne

en: Show
pl: Pokaż

en: Key
pl: Klucz

en: API key
pl: Klucz API

en: Select list
pl: Lista wyboru

en: Form settings
pl: Ustawienia formularza

en: Weight for @title
pl: Waga dla @title
