Simple ActiveCampaign (1.0.9) - en to ug translation catalogue (7 entries)

en: Description
ug: بايانى

en: - None -
ug: يوق

en: Name
ug: ئىسىم

en: URL
ug: ئادرېس

en: Email
ug: ئېلخەت

en: Custom
ug: ئۆزى بەلگىلەش

en: Show
ug: كۆرسىتىش
