Simple ActiveCampaign (1.0.9) - en to ur translation catalogue (7 entries)

en: Subscribe
ur: رکنیت حاصل کریں

en: Description
ur: وضاحت

en: - None -
ur: - کوئی بھی نہیں -

en: Weight
ur: وزن

en: Name
ur: نام

en: URL
ur: یو آر ایل

en: Email
ur: ای میل
