Simple Address (1.0.0) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: Country
oc: País

en: Address
oc: Adreça

en: City
oc: Vila

en: Postal code
oc: Còde postal

en: Postal Code
oc: Còde Postal

en: Country code
oc: Còdi del pa​ís
