Simple Address (1.0.2) - en to fr translation catalogue (9 entries)

en: Country
fr: Pays

en: Address
fr: Adresse

en: City
fr: Ville

en: Postal code
fr: Code postal

en: Postal Code
fr: Code postal

en: Country code
fr: Code pays

en: Field types
fr: Types de champs

en: Available countries
fr: Pays disponibles

en: If no countries are selected, all countries will be available.
fr: Si aucun pays n'est sélectionné, tous les pays seront disponibles.
