Simple Address (1.0.2) - en to hu translation catalogue (9 entries)

en: Country
hu: Ország

en: Address
hu: Cím

en: City
hu: Város

en: Postal code
hu: Irányítószám

en: Postal Code
hu: Irányítószám

en: Country code
hu: Országkód

en: Field types
hu: Mezőtípusok

en: Available countries
hu: Engedélyezett országok

en: If no countries are selected, all countries will be available.
hu: Ha egyetlen ország sincs kiválasztva, akkor az összes engedélyezve lesz.
