Simple AMP (Accelerated Mobile Pages) (8.x-1.10) - en to hi translation catalogue (7 entries)

en: Default
hi: डीफॉल्ट

en: Component
hi: अंग

en: Components
hi: पुर्ज़े

en: ID
hi: आईडी

en: Advertisement
hi: विज्ञापन

en: Not available
hi: अनुपलब्ध

en: Installed
hi: संस्थापित
