Simple AMP (Accelerated Mobile Pages) (8.x-1.10) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Component
lv: Komponents

en: Components
lv: Komponentes

en: description
lv: apraksts

en: Not available
lv: Nav pieejams

en: Installed
lv: Instalēts
