Simple AMP (Accelerated Mobile Pages) (8.x-1.12) - en to kn translation catalogue (7 entries)

en: Default
kn: ಡೀಫಾಲ್ಟ್‍

en: Component
kn: ಘಟಕ

en: ID
kn: IDE ಗಳು

en: description
kn: ವಿವರಣೆ

en: Not available
kn: ಲಭ್ಯವಿರುವುದಿಲ್ಲ

en: Installed
kn: ಅನುಸ್ಥಾಪಿಸಲಾದ

en: Entity Type
kn: ಎಂಟಿಟಿಯ ಬಗೆ
