Simple AMP (Accelerated Mobile Pages) (8.x-1.13) - en to fr translation catalogue (11 entries)

en: Default
fr: Par défaut

en: Component
fr: Composant

en: Components
fr: Composants

en: ID
fr: Identifiant (ID)

en: Advertisement
fr: Publicité

en: Sidebar
fr: Barre latérale

en: Not available
fr: Non disponible

en: Installed
fr: Installé

en: Analytics
fr: Statistiques

en: Entity Type
fr: Type d'entité

en: Entity Types
fr: Types d'entités
