Simple AMP (Accelerated Mobile Pages) (8.x-1.15) - en to sv translation catalogue (7 entries)

en: Default
sv: Förvald

en: Component
sv: Komponent

en: Components
sv: Komponenter

en: description
sv: beskrivning

en: Sidebar
sv: Sidospalt

en: Not available
sv: Inte tillgänglig

en: Installed
sv: Installerad
