Simple AMP (Accelerated Mobile Pages) (8.x-1.2) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: Default
ca: Per defecte

en: Audio
ca: Àudio

en: Advertisement
ca: Publicitat

en: Not available
ca: No disponible

en: Video
ca: Vídeo

en: Installed
ca: Instal·lat
