Simple AMP (Accelerated Mobile Pages) (8.x-1.2) - en to no translation catalogue (6 entries)

en: Default
no: Standard

en: Audio
no: Lyd

en: Not available
no: Ikke tilgjengelig

en: Installed
no: Installert

en: Animation
no: Animasjon

en: Entity Type
no: Entitetstype
