Simple AMP (Accelerated Mobile Pages) (8.x-1.2) - en to pt translation catalogue (7 entries)

en: Default
pt: Por defeito

en: Audio
pt: Áudio

en: Advertisement
pt: Anúncio

en: Not available
pt: Indisponível

en: Video
pt: Vídeo

en: Installed
pt: Instalado

en: Animation
pt: Animação
