Simple Analytics (3.0.0) - en to ja translation catalogue (10 entries)

en: Settings
ja: 設定

en: Default
ja: デフォルト

en: History
ja: 履歴

en: Custom
ja: カスタム

en: Details
ja: 詳細

en: Today
ja: 今日

en: Live
ja: ライブ

en: Google Analytics
ja: Google アナリティクス

en: Visitors
ja: 訪問者

en: Visits
ja: ビジット
