Simple Analytics (3.0.0) - en to bn translation catalogue (5 entries)

en: Settings
bn: সেটিংস

en: Default
bn: ডিফল্ট

en: History
bn: ইতিহাস

en: Details
bn: বিস্তারিত

en: Today
bn: আজ
