Simple Analytics (3.0.0) - en to el translation catalogue (7 entries)

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: History
el: Ιστορικό

en: Custom
el: Προσαρμοσμένο

en: Details
el: Λεπτομέρειες

en: Today
el: Σήμερα

en: Visitors
el: Επισκέπτες
