Simple Analytics (3.0.0) - en to eo translation catalogue (7 entries)

en: Settings
eo: Agordoj

en: Default
eo: Defaŭlto

en: History
eo: Historio

en: Custom
eo: Propra

en: Details
eo: Detaloj

en: Google Analytics
eo: Google-Analizitiko

en: Visitors
eo: vizitantoj
