Simple Analytics (3.0.0) - en to fr translation catalogue (9 entries)

en: Settings
fr: Paramètres

en: Default
fr: Par défaut

en: History
fr: Historique

en: Custom
fr: Personnalisé

en: Details
fr: Détails

en: Today
fr: Aujourd'hui

en: Live
fr: En direct

en: Visitors
fr: Visiteurs

en: Visits
fr: Visites
