Simple Analytics (3.0.0) - en to hr translation catalogue (7 entries)

en: Settings
hr: Postavke

en: Default
hr: Zadano

en: History
hr: Povijest

en: Custom
hr: Prilagođeno

en: Details
hr: Detalji

en: Today
hr: Danas

en: Visitors
hr: Posjetitelji
