Simple Analytics (3.0.0) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Default
hy: Լռելյայն

en: History
hy: Պատմություն

en: Details
hy: Մանրամասներ

en: Today
hy: Այսօր
