Simple Analytics (3.0.0) - en to id translation catalogue (8 entries)

en: Settings
id: Pengaturan

en: Default
id: Bawaan

en: History
id: Riwayat

en: Custom
id: Tersuai

en: Details
id: Rincian

en: Today
id: Hari ini

en: Live
id: Langsung

en: Visitors
id: Para pengunjung
