Simple Analytics (3.0.0) - en to lv translation catalogue (8 entries)

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Default
lv: Noklusējuma

en: History
lv: Vēsture

en: Custom
lv: Pielāgots

en: Details
lv: Sīkāka informācija

en: Today
lv: Šodien

en: Live
lv: Tiešraide

en: Visitors
lv: Viesi
