Simple Analytics (3.0.0) - en to ps translation catalogue (7 entries)

en: Settings
ps: امستنې

en: Default
ps: تلواله

en: History
ps: تاريخ

en: Custom
ps: خپلېخوښه

en: Details
ps: سپړنې

en: Today
ps: نن

en: Visitors
ps: ليدونکي
