Simple Analytics (3.0.0) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: History
sq: Kronollogjia

en: Custom
sq: E personalizuar

en: Details
sq: Hollësi
