Simple Analytics (3.0.0) - en to sv translation catalogue (8 entries)

en: Settings
sv: Inställningar

en: Default
sv: Förvald

en: History
sv: Historik

en: Custom
sv: Anpassad

en: Details
sv: Detaljer

en: Today
sv: Idag

en: Visitors
sv: Besökare

en: Visits
sv: Besök
