Simple Analytics (8.x-2.2) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Settings
is: Stillingar

en: Default
is: Sjálfgefið

en: History
is: Saga

en: Custom
is: Sérsniðið

en: Details
is: Nánar

en: Today
is: Í dag
