Simple Analytics (8.x-2.2) - en to jv translation catalogue (7 entries)

en: Settings
jv: Sétingan

en: Default
jv: Gawan

en: History
jv: Sejarah

en: Custom
jv: Kostum

en: Details
jv: Lengkapé

en: Today
jv: Dinā iki

en: Visitors
jv: Pengunjung
