Simple Analytics (8.x-2.2) - en to uk translation catalogue (11 entries)

en: Settings
uk: Налаштування

en: Default
uk: Базово

en: History
uk: Історія

en: Custom
uk: Власний

en: Details
uk: Подробиці

en: Today
uk: Сьогодні

en: View Details
uk: Переглянути подробиці

en: Live
uk: Наживо

en: Visitors
uk: Відвідувачі

en: Visits
uk: Відвідування

en: General Configuration
uk: Основна конфігурація
