Simple Analytics (8.x-2.3-rc1) - en to hu translation catalogue (10 entries)

en: Settings
hu: Beállítások

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: History
hu: Történet

en: Custom
hu: Egyéni

en: Details
hu: Részletek

en: Today
hu: Ma

en: Live
hu: Élő

en: Visitors
hu: Látogatók

en: Visits
hu: Látogatások

en: General Configuration
hu: Általános beállítások
