Simple Analytics (8.x-2.3-rc2) - en to ca translation catalogue (9 entries)

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Default
ca: Per defecte

en: History
ca: Història

en: Custom
ca: Personalitzat

en: Details
ca: Detalls

en: Today
ca: Avui

en: Live
ca: En viu

en: Visitors
ca: Visitants

en: Visits
ca: Visites
