Simple Analytics (8.x-2.3-rc2) - en to fi translation catalogue (8 entries)

en: Settings
fi: Asetukset

en: Default
fi: Oletus

en: History
fi: Historia

en: Custom
fi: Oma

en: Details
fi: Yksityiskohdat

en: Today
fi: Tänään

en: Live
fi: Reaaliaikainen

en: Visitors
fi: Vierailijat
