Simple Analytics (8.x-2.3-rc2) - en to kn translation catalogue (6 entries)

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: Default
kn: ಡೀಫಾಲ್ಟ್‍

en: History
kn: ಇತಿಹಾಸ

en: Custom
kn: ಇಚ್ಛೆಯ

en: Details
kn: ವಿವರಣೆಗಳು

en: Today
kn: ಇಂದು
