Simple Analytics (8.x-2.3-rc2) - en to no translation catalogue (8 entries)

en: Settings
no: Innstillinger

en: Default
no: Standard

en: History
no: Historikk

en: Custom
no: Tilpasset

en: Details
no: Detaljer

en: Today
no: I dag

en: Live
no: Offentlig tilgjengelig

en: Visitors
no: Besøkende
