Simple Analytics (8.x-2.3-rc2) - en to te translation catalogue (6 entries)

en: Settings
te: అమరికలు

en: Default
te: అప్రమేయం

en: History
te: చరితం

en: Details
te: వివరాలు

en: Today
te: ఈరోజు

en: Visitors
te: సందర్శకులు
