Simple Analytics (8.x-2.3-rc4) - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: Settings
cs: Nastavení

en: Default
cs: Výchozí

en: History
cs: Historie

en: Custom
cs: Vlastní

en: Details
cs: Detaily

en: Today
cs: Dnes

en: Visitors
cs: Návštěvníci
