Simple Analytics (8.x-2.3-rc4) - en to km translation catalogue (7 entries)

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Default
km: លំនាំដើម

en: History
km: ប្រវត្តិ

en: Custom
km: ផ្ទាល់ខ្លួន

en: Details
km: សេចក្ដី​លម្អិត

en: Today
km: ថ្ងៃនេះ

en: Visitors
km: អ្នក​ទស្សនា
