Simple Analytics (8.x-2.3-rc4) - en to pt translation catalogue (8 entries)

en: Settings
pt: Definições

en: Default
pt: Por defeito

en: Custom
pt: Personalizado

en: Details
pt: Detalhes

en: Today
pt: Hoje

en: View Details
pt: Ver detalhes

en: Live
pt: Ao vivo

en: Visitors
pt: Visitantes
