Simple Analytics (8.x-2.3-rc4) - en to ta translation catalogue (7 entries)

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: Default
ta: இயல்பான

en: History
ta: வரலாறு

en: Custom
ta: விருப்பத்தெரிவு

en: Details
ta: விவரங்கள்

en: Today
ta: இன்று

en: Visitors
ta: பார்வையாளர்கள்
