Simple Analytics (8.x-2.3-rc4) - en to az translation catalogue (7 entries)

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Default
az: Susmaya görə

en: History
az: Tarix

en: Custom
az: Seçilmiş

en: Details
az: Detallar

en: Live
az: Canlı

en: Visitors
az: Ziyarətçilər
