Simple Analytics (8.x-2.3-rc4) - en to bg translation catalogue (7 entries)

en: Settings
bg: Настройки

en: Default
bg: По подразбиране

en: History
bg: История

en: Custom
bg: Персонализиран

en: Details
bg: Детайли

en: Live
bg: Живот

en: Visitors
bg: Посетителите
