Simple Analytics (8.x-2.3-rc4) - en to dz translation catalogue (5 entries)

en: Settings
dz: སྒྲིག་སྟངས་ཚུ་

en: Default
dz: སྔོན་སྒྲིག

en: History
dz: རྒྱལ་རབས།

en: Custom
dz: སྲོལ་སྒྲིག་

en: Details
dz: རྒྱས་བཤད་ཚུ་
