Simple Analytics (8.x-2.3-rc2) - en to gl translation catalogue (8 entries)

en: Settings
gl: Axustes

en: Default
gl: Predeterminado

en: History
gl: Historial

en: Custom
gl: Personalizado

en: Details
gl: Detalles

en: Today
gl: Hoxe

en: Live
gl: Vista previa

en: Visitors
gl: Visitantes
